Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
5.Olağan genel kurul toplantısı

Yeni dernek binasında yapılan genel kurulda divan başkanlığına Kocaeli İtfiaye Şube müdürü Kadir Köktürk, Katip üyeliklere İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Arslanboğa ve Mustafa Soykan yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmamasının ardından.Faaliyet ve mali raporların okunması ve ibrasından sonra seçime geçildi. Kocaeli Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği üyeleri oybirliği ile Engin Uztürk’ü yeniden başkan seçti. Tek liste ile seçime girilirken, Uztürk 3 yıl daha başkanlık görevini sürdürecek.
YÖNETİM KURULU
Başkan Engin Uztürk’ün önceki Yönetim Kurulunda bulunan Recep Erkul, Rıfat Coşkun, Rafet Kaya, Şenol Oruçoğlu, İmran Ergin, Sadi Karagöz, Doç.Dr. Yusufhan Yazır, Doç.Dr. Halim Aytekin Ergül, Ali Zarga, Turgut Dursun. genel kurulda yeniden yönetim kurulu üyeliklerine seçildiler…
YÖNETİM KURULU (YEDEK)
Remzi Türk Günay Açıkgöz Engin Özlü Şadi Akdoğan Yüksel Akdeniz Necmettin Topuz Hacı Karalar Veysel Çağlayan Mustafa Soykan Müjdat Toper Necdet Başaran Denetim (yedek) Mahmut Duymuş Seyfi yavuz Hayrettin Erkul görev yapacaklar.
DENETİM KURULU ASİL
Denetim kurulu üyeliklerine ise, Ayhan Arslanboğa, Ruhi Küçükkaymakcı ve Ali Bozkurt seçildiler.

BİLGİLER
tarafından 27 Mayıs 2017 - 22:02 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 679 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: